Nasza firma

Szkółka Drzew ’t Kempke specjalizuje się w uprawie drzew w pojemnikach. Drzewa te są uprawiane z wielką troską na polu o powierzchni 10 akrów. Rodzina Van Meerten już od wielu lat prowadzi tę szkółkę drzew usytuowaną w miejscowości Opheusden. Rodzinna firma od początku działalności rozrosła się i zmieniła w kompleksowego dostawcę drzew i roślin w swoim własnym kraju, ale także w Belgii, Niemczech, Polsce i Skandynawii. A ponieważ Szkółka Drzew ’t Kempke dysponuje własną ciężarówką, firma może szybko i z zachowaniem staranności dostarczać drzewa i rośliny z rejonu Betuwe do każdego miejsca w Holandii i za granicą

Historia: Od 1980 roku
 

W 1980 roku Jan van Meerten wraz ze swoim bratem zajęli się uprawą gruntową drzew alejowych na małą skalę. Po kilku latach zakończyli współpracę, po czym Jan postanowił sam kontynuować tę działalność. Od uprawy gruntowej drzew alejowych dwadzieścia lat temu Jan przeszedł na uprawę drzew alejowych i ozdobnych, koncentrując się na roślinach pojemnikowych, aby móc oferować szeroką gamę produktów przez okrągły rok. Nie tylko asortyment uległ zmianie, lecz także skład tej rodzinnej firmy. Synowie Jana, Jan Jr. Gijs Wim i Erik, w 2000 roku rozpoczęli pracę w szkółce drzew. Aż po dzień dzisiejszy, wraz z trzema innymi pracownikami tworzą silny zespół pracujący na sukces szkółki ’t Kempke.

Bring nature home

Już nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby móc cieszyć się naturą. Wystarczy zamienić swój ogród w raj z bujną roślinnością i drzewami, a wówczas natura będzie naprawdę blisko. Bo jeśli jest coś, co promieniuje naturą, to są to właśnie drzewa. Dlatego też Szkółka Drzew ‘t Kempke wydobywa z każdego drzewa to, co najlepsze, aby każdy mógł jak najpełniej cieszyć się naturalnym otoczeniem w pobliżu swojego domu. Jak mówi się w Szkółce Drzew ‘t Kempke: "Bring nature home”.

Boomkwekerij 't Kempke

Marktplaats 5a
4043 JX Opheusden


T. +31 (0)488 441 567
iinfo@kempke.eu