Szkółka drzew

Dzięki dobrej współpracy z około dziesięciorgiem plantatorów zajmujących się uprawą gruntową, drzewa do upraw pojemnikowych w Szkółce Drzew ’t Kempke są wybierane ze szczególną starannością. Zapewnia to wysoką jakość drzew.

Pielęgnacja

Szkółka Drzew ’t Kempke stosuje specjalną mieszankę do gleby doniczkowej Osmocote Plus. Zapewnia to odpowiednie dawkowanie nawożenia przez okres pierwszych 9-12 miesięcy od umieszczenia rośliny w pojemniku, dzięki czemu produkt pozostaje nadal atrakcyjny wizualnie w Państwa centrum ogrodniczym lub w sprzedaży hurtowej. Poza tym drzewa w pojemnikach będą mieć także wystarczająco dużo przestrzeni do wzrostu, a ich nawadnianie będzie całkowicie sterowane komputerowo. Dzięki temu drzewa będą mieć zapewnioną pełną i staranną opiekę.

Gotowe do sprzedaży


Nie tylko drzewa mają zapewnioną właściwą opiekę, ponieważ ’t Kempke nie jest wyłącznie zaopatrzeniowcem, ale także dostawcą usług. Dzięki współpracy z różnymi plantatorami, Szkółka Drzew ’t Kempke oferuje szeroki i innowacyjny asortyment, który jest w pełni gotowy do sprzedaży. Przy drzewach umieszczono nowoczesne etykiety ze zdjęciami oraz informacjami o roślinie i jej pielęgnacji. W przypadku dostawy do Państwa własnym transportem, istnieje możliwość zapewnienia materiałów do prezentacji. Mogą Państwo również zwrócić się do nas o pełną wycenę zamówienia, w takim przypadku każda roślina będzie opatrzona etykietą z kodem kreskowym, ceną sprzedaży oraz Państwa znakiem graficznym (logo). Szkółka Drzew ’t Kempke zawsze z Państwem współpracuje i dlatego jest ‘your partner in green’.

Bring nature home

Już nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby móc cieszyć się naturą. Wystarczy zamienić swój ogród w raj z bujną roślinnością i drzewami, a wówczas natura będzie naprawdę blisko. Bo jeśli jest coś, co promieniuje naturą, to są to właśnie drzewa. Dlatego też Szkółka Drzew ‘t Kempke wydobywa z każdego drzewa to, co najlepsze, aby każdy mógł jak najpełniej cieszyć się naturalnym otoczeniem w pobliżu swojego domu. Jak mówi się w Szkółce Drzew ‘t Kempke: "Bring nature home”.

Boomkwekerij 't Kempke

Marktplaats 5a
4043 JX Opheusden


T. +31 (0)488 441 567
iinfo@kempke.eu